Doğum ve Jinekoloji

Hastanemiz doğum ve jinekoloji alanında ileri teknik ve teknolojiyi kullanarak dişi hayvanlarda her türlü jinekolojik hastalıkların, kısırlaştırma ve meme hastalıklarının tanı, tedavi ve operasyonları ile doğum, sezeryan uygulamalarını başarıyla gerçekleştirebilmektedir.

Hastanemiz en son modern alternatif doğum kontrol yöntemleri üzerinde de çalışmalarını sürdürmektedir. Erkek hayvanlarda klasik kısırlaştırma yöntemi yerine, vasectomi yöntemini uygulayan hastanemiz bu konuda da alanında farklılık yaratmaya devam etmektedir.

Hastanemiz bu alanda da son teknoloji ve modern görüntüleme sistemlerini içeren altyapısını kullanarak doğru teşhis ve doğru tedavi protokolünü belirlemektedir.

 Doğum ve Jinekoloji alanında uzman hekimler aracılığıyla çalışmalarını sürdüren hastanemiz bilimsel çalışmalarına devam etmektedir.

Tıbbi ve bilimsel yöntemlerin sürekli takip edildiği, yeni tekniklerin uygulamaya alındığı, kendini geliştiren yapımızla hastalara daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.