Hakkımızda

   Anatolia Hayvan Hastanesi 1994 yılında İstanbul’da kuruldu. Hayvan sağlığı alanında tam teşekküllü yapısıyla tıbbi ve bilimsel çalışmalarına devam eden Hastanemiz bünyesinde tam teşekküllü yoğun bakım, ameliyathane, laboratuvar ve eczane ünitelerini de barındırmaktadır.

Faaliyet alanımızdaki tüm tıbbi ve akademik gelişmeleri, son teknolojileri takip ederek bunların kurum içerisinde uygulanması ve kullanılması ile en doğru tanı, tedavi ve cerrahi çalışmalar temel hedefimizdir.

Hastanemiz bir profesör, bir doçent ve yedi deneyimli veteriner hekim olmak üzere geniş bir hekim kadrosu yanında, yine deneyimli yardımcı personeliyle hizmet vermektedir.

Çeşitli üniversitelerle eğitim alanında sürdürülen işbirlikleri sonucu deneyimlerin karşılıklı paylaşılması bizim için büyük önem taşımaktadır. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz staj eğitim programları ile meslek adayı veteriner hekimlerin yetiştirilmesine katkı sağlamaktayız.

Hastanemiz verdiği hizmet ve çalışmaları ile alanında bir referans merkezi olmayı sürdürmektedir.

Sosyal projelere verdiğimiz önemin bir sonucu olarak çok sayıda dernek, kurum, hayvan hakları platformları yanında hayvan dostları ile de yoğun bir işbirliği içerisindeyiz.

Tüm bu çalışmalarımızın yanında mama, aksesuar ve bakım ürünlerini bünyemizdeki pet shop alanımızda tüketicilere sunmaktayız.

Taşıma ve acil durumlar için ambulansımız aracılığıyla hayvan ve hayvan dostlarının hizmetindeyiz.

Hastanemiz ana hizmet birimleriyle 7 gün/24 saat faaliyet göstermektedir.