Klinik Muayene

Hastanemiz kadrosunda yer alan bir profesör, bir doçent ve 7 veteriner hekim ile birlikte, tüm pet hayvanlarının klinik muayene ve tedavileri modern yöntemlerle yapılmaktadır.

Hastanemiz 24 saat kesintisiz ve aynı kalitede hastalarına hizmet sunmaktadır. Dört muayene odasıyla aynı anda birden fazla hastaya hizmet verebilen yapımızla hastaların bekleme sürelerini azaltarak stres ve benzeri unsurlarla karşı karşıya kalmalarının da önüne geçmekteyiz.

Son teknoloji, modern cihazlar ve yöntemlerle doğru teşhis ve doğru tedavi protokolünü belirlemekteyiz.

Günlük tedavisi hızlı bir şekilde yapılan hastalarımızı aynı gün taburcu edebilmekteyiz. Hastanemizde yatarak tedavi olması gereken hastalarımız yoğun bakım birimimizde en gelişmiş yöntemlerle hospitalize edilmektedir. Yoğun bakım birimimizde 24 saat boyunca hastaların tedavileri görevli hekimlerimiz tarafından takip edilmekte, günün her saatinde tedavi devamları sağlanmaktadır.

Hastanemiz kullanmış olduğu gelişkin klinik bilişim sistemi (VETERA) ile tüm petlerin bilgilerini, yapılan tedavileri ve aşılamaları doğru bir şekilde kayıt altına almakta; bu bilgilerin güvenli bir şekilde sistemde saklanmasını ve takip edilmesini sağlamaktadır.

Hastanemiz bu bilişim altyapısıyla hasta yakınlarına düzenli olarak bilgi gönderip, aşı vd. hatırlatmaları yapmaktadır.