Koruyucu Hekimlik ve Aşılama

Hastanemiz Hasta Petlerin olduğu kadar sağlıklı petlerin sağlıklarını koruması için gerekli önlemleri almak ve çalışmalar yapmaktadır.

Deneyimli veteriner hekimlerimiz tarafından petlerimize check-up yaptılarak hayvan dostlarının yeni sahiplendikleri petlerinin sağlığı hakkında bilgilendirilmesi gerçekleştirilmektedir. Erken tanı yönteminin önemi petlerimiz için hayati önem taşımaktadır; bu nedenle düzenli check-up yaptırılan petlerin karşılaşabilecekleri hastalıkların erken teşhisi ile hastalığın ilerlemesini engellemek, hastalığı yavaşlatmak ve tedavi etmek mümkündür.

Deneyimli veteriner hekimlerimiz tarafından düzenli olarak koruyucu aşılama yapılarak petlerimizi (viral hastalıklar, kuduz, iç ve dış parazit vb.) olası hastalıklardan koruyabiliriz. Düzenli aşılama, petlerimizin viral hastalıklardan ve parazitlerden korunması için hayati önem taşımaktadır. Petlerimizin düzenli bir şekilde aşılanması, yaş ve fiziksel özelliklerine göre aşı takviminin belirlenmesi büyük önem taşımaktadır.

Hastanemizde kuduz titrasyon testi (kuduz koruma seviyesi), microchip takılması, karne oluşturulması ve beslenme programları hakkında bilgilendirme ve uygulama hizmetleri vermektedir.