Anatolia'da Kariyer

  Hastanemiz başarılarını doğru insan ve doğru ekip çalışmasıyla yakalamaktadır. Tüm çalışanlarımızla oluşturduğumuz ekip ruhu ile hayvan dostlarına ve petlerine daha iyi hizmet verebilmekteyiz.

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun olmuş alanında uzman, kendini geliştiren ekibimizle birlikte sektörde fark yaratan, kendini geliştiren, bilimsel çalışmalar yapan hastanemiz, insan gücüne ve emeğine göstermiş olduğu saygı ile hep bir adım önde ilerlemektedir.

Hastanemiz her yıl yüzlerce hastanın tedavi edildiği bir merkez olarak sürekli farklı tür ve hastalıkların tedavilerini uygularken kazandığı tecrübe ile güvenilir bir hizmet vermektedir. Üstlendiğimiz bu sorumluluk ve bilinç ile ekip olarak sürekli tecrübe ve gelişim sağlayarak başarılarımıza bir yenisini daha eklemekteyiz.

Başarının doğru insan, doğru ekip ve doğru eğitimle gerçekleşeceğine olan inancımızla insana yatırım yapar ve yaşam boyu eğitim felsefesiyle hareket ederiz. Ekip olarak yakaladığımız sinerjiyi çalışmalarımıza yansıtmakta ve başarıya odaklanmaktayız.

Çeşitli üniversitelerle eğitim alanında sürdürülen işbirlikleri sonucu deneyimlerin karşılıklı paylaşılması bizim için büyük önem taşımaktadır. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz staj eğitim programları ile meslek adayı veteriner hekimlerin yetiştirilmesine katkı sağlamaktayız.

Hastanemiz verdiği hizmet ve çalışmaları ile alanında bir referans merkezi olmayı sürdürmektedir.